Misją mojego zakładu jest przede wszystkim zadowolenie klientów. Sprostanie ich oczekiwaniom, dostarczanie rozwiązań zwiększających ich efektywność i konkurencyjność na rynku to podstawowe cele, które sobie stawiam. Chcę, by mój zakład elektroinstalacyjny był postrzegany jako solidny i fachowy partner.

Zakład zajmuje się głównie obsługą inwestycji remontowo-budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych. Oferujemy swoją pomoc budującym i unowocześniającym domy, mieszkania, rezydencje, obiekty przemysłowe oraz użyteczności publicznej.

W ramach współpracy oferujemy przygotowanie koncepcji oraz wskazówki w uzyskaniu wymaganych zgód i pozwoleń. Naszą specjalnością są instalacje elektryczne tworzone pod indywidualne potrzeby klienta. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa wielkopolskiego.

Wykonując wszelkiego rodzaju instalacje korzystamy z materiałów najwyższej jakości i nie boimy się działać na rozwiązaniach najnowszych, które oferuje współczesna technologia.

Zapraszam do współpracy
Andrzej Sibilski

Aktualności:

- Instalacja odgromowa

Wyładowania elektryczne towarzyszące burzom zagrażają nie tylko wtedy, gdy piorun trafi bezpośrednio w budynek, ale również poprzez indukowanie bardzo dużego napięcia w instalacji elektrycznej, a nawet w innych metalowych elementach domu. czytaj więcej

- Remonty instalacji elektrycznej

Wymiana przewodów elektrycznych czy zmiana położenia gniazd wiąże się z kuciem ścian, więc remont to najlepsza okazja, aby dokonać niezbędnych poprawek.

czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone. © elektryczne.info

Strona wygenerowana 22-7-2024
na podstawie adresu:
http://elektryczne.info/index.php